Штраф за парковку в Киеве

Изменились штрафы за парковку авто в Киеве. Штраф на лобовом стекле.

На водіїв Києва чекають великі штрафи.
Інспектори з паркування вже вийшли на вулиці Києва і почали виписувати попередження.

У вересні минулого року набув чинності Закон № 2262-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів», який передбачає жорсткі санкції як для порушників правил паркування в містах, так і для тих, хто відмовляється оплачувати паркувальні талони.

Відповідно до Закону інспектори з паркування можуть виписати постанову про штраф водієві, який припаркувався в недозволеному місці або не заплатив за паркування. Присутність водія необов’язкова — штраф залишають на лобовому склі разом із фото автомобіля на фоні найближчого будинку.

Стежити за правильним паркуванням тепер повинні інспектори з паркування. Майже цілий рік служба не могла почати діяти так, як передбачалося: потрібно було затвердити форму, замовити спеціальні планшети для співробітників, продумати їх маршрути. З липня 2019 року інспектори почали роботу.

Перші 2 місяці водії не отримуватимуть штрафів — тільки попередження. Після цього за паркування в недозволеному місці штрафуватимуть на 510 гривень, автомобіль відправлятимуть на евакуаторі на штрафмайданчик — за це теж доведеться сплатити суму приблизно вдвічі більшу, ніж штраф.

на основі матеріалів ЛІГА: ЗАКОН
03.07.2019

Оставить комментарий


Примечание - Вы можете использовать эти HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов